|
Legia przegrywa z Polonia - Polonia byla po prostu lepsza.
Lech remisuje z Arka - Oddali jakis celny strzal w meczu? Z Arka, ktora skazywana byla na pozarcie i spadek.
Wisla przegrywa z Ruchem - Najmniejsza chyba niespodzianka, chociaz kibice Wisly moga miec inne zdanie.
Czolowe zespoly tak naprawde stanely w miejscu albo i sie cofnely ( wyprzedaz obrony,sprzedaz bramkarza. brak napastnikow,brak zgrania i odpowiedniej komunikacji.
Tutaj nie Polonia czy Jaga graja super pilke, tutaj Wisla,Lech i Legia graja w tej chwili jak dziady.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|