Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1399
Stary 15.08.2010, 20:14
Legia przegrywa z Polonia - Polonia byla po prostu lepsza.
Lech remisuje z Arka - Oddali jakis celny strzal w meczu? Z Arka, ktora skazywana byla na pozarcie i spadek.
Wisla przegrywa z Ruchem - Najmniejsza chyba niespodzianka, chociaz kibice Wisly moga miec inne zdanie.

Czolowe zespoly tak naprawde stanely w miejscu albo i sie cofnely ( wyprzedaz obrony,sprzedaz bramkarza. brak napastnikow,brak zgrania i odpowiedniej komunikacji.

Tutaj nie Polonia czy Jaga graja super pilke, tutaj Wisla,Lech i Legia graja w tej chwili jak dziady.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując