|
Spokojnie, przeżyliśmy atak kibiców Lecha (tak w ogóle to wie ktoś gdzie oni się ukrywają teraz?) to przeżyjemy i atak kibiców Polonii. Normalne że muszą się ponapinać jak im idzie. Zobaczymy za jakiś czas jaka będzie sytuacja w tabeli bo rok temu na początku to Polonia Bytom robiła furore więc nie ma co się podniecać obecnymi wynikami.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|