Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33598
Stary 15.08.2010, 19:16
Kolejny mecz - kompromitacja Diaza a i tak wszyscy chorem "zostawic". Bo walczy. Sprowadzmy Nastule, Salete. Tez beda "walczyc". Tylko co z tego skoro o grze w pilke najmniejszego pojecia nie maja. Tak jak i Kostarykanin. Singlar - wracaj i ratuj honoru obrony!
Odpowiedz cytując