Wygląda na to, że Basałaj - " Wisła ma czas szukać obrońców i trenera" - dokończył dzieła na Wiśle i dewastując obronę, ostatnią formację mistrzowską oraz kontraktując absolutny szrot piłkarski, wpędził Wisłę w lata ligowej, a nie tylko pucharowej żenady, tylko budżet jakoś nie pasuje do tej żenady.
