Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 15.08.2010, 19:13
Wygląda na to, że Basałaj - " Wisła ma czas szukać obrońców i trenera" - dokończył dzieła na Wiśle i dewastując obronę, ostatnią formację mistrzowską oraz kontraktując absolutny szrot piłkarski, wpędził Wisłę w lata ligowej, a nie tylko pucharowej żenady, tylko budżet jakoś nie pasuje do tej żenady.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując