brylant17 napisał(a):

|
nie to,że chcą strzelić bramki
|
To na chuja oglądasz mecze Wisły? Po to żeby śmiać się z Wisły że bramki nie może strzelić? Ręce opadają jak się ogląda naszą grę, ale jak się czyta posty takich łebków jak Ty to już się rzygać chce...