Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 15.08.2010, 19:13
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
nie to,że chcą strzelić bramki
To na chuja oglądasz mecze Wisły? Po to żeby śmiać się z Wisły że bramki nie może strzelić? Ręce opadają jak się ogląda naszą grę, ale jak się czyta posty takich łebków jak Ty to już się rzygać chce...
Odpowiedz cytując