|
Brava dla Kulawika. Rado jednej pili celnie nie podał, jestem ciekaw czy na treningu mu sie to udawało ze wywalczyl miejsce w pierwszej jedynastce. Nie ma sytuacji nie ma strzałów, bo srodek pola to jest tragedia, Sobol kolejny slaby mecz, Rado po prostu bez komentarza, czaly czas sie zle ustawia!!!!! błedy jak u juniora... No i PAwelek pokzal klase, dlugo czekac nie musielismy....
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"
|