hunter napisał(a):

Puchary Narodów Afryki:
3. miejsce z WKS
2. miejsce z Tunezją
4. miejsce z Mali
Ja na litość boską rozumiem, że Kasperczak dał dupy z wynikami (zwalam to na kark wieku i zgadzam się z opiniami, że to już na pewno nie ten trener co kiedyś), ale prosiłbym żeby resztki obiektywizmu zachować i mimo wszystko zaczerpnąć nieco wiedzy w wielu źródłach, skoro samodzielnej się nie posiada.
|
dlatego wyszczególnilem slowo TRENER, selekcjoner to jednak zupełnie cos innego.nie przygotowuje zawodnikow na obozach do sezonu,nie "robi"sily,kondycji,szybkości.on wybiera z tych,ktorych przygotowuja TRENERZY klubowi.