Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17703
Stary 15.08.2010, 17:26
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Bo gdyby kolega miał ten niebieski pasek to wchodzi się w ustawienia anteny ; )
w ustawienia anteny wchodzisz normalnie z pilota ....wchodzisz w menu głowne i pozycja podajze 4 ustawienia sygnału i tam masz moc sygnału...patrząc na moc mozesz korygować antena i złapac lepszy sygnał...jak to nie pomoze to juz nie wiem
Odpowiedz cytując