Wojtator napisał(a):

|
Bo gdyby kolega miał ten niebieski pasek to wchodzi się w ustawienia anteny ; )
|
w ustawienia anteny wchodzisz normalnie z pilota ....wchodzisz w menu głowne i pozycja podajze 4 ustawienia sygnału i tam masz moc sygnału...patrząc na moc mozesz korygować antena i złapac lepszy sygnał...jak to nie pomoze to juz nie wiem