Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17701
Stary 15.08.2010, 17:20
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Macie jeszcze podczas przełączania kanałów na c+ godzinę i taki pasek żółto-zielony(?) czy wszyscy już ten czerwono-czarny prostokącik?
od kąd mam cyfre a juz mam 8 lat przy zmianie kanałow jest tylko czerwony prostokąt z numerem i nazwą kanału.....chyba ze mam inna wersje żescie sie uczepili tej cyfry dzisiaj
Odpowiedz cytując