Wojtator napisał(a):

|
Macie jeszcze podczas przełączania kanałów na c+ godzinę i taki pasek żółto-zielony(?) czy wszyscy już ten czerwono-czarny prostokącik?
|
od kąd mam cyfre a juz mam 8 lat przy zmianie kanałow jest tylko czerwony prostokąt z numerem i nazwą kanału.....chyba ze mam inna wersje

żescie sie uczepili tej cyfry dzisiaj
