Wyświetl pojedynczy post
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17700
Stary 15.08.2010, 17:12
Macie jeszcze podczas przełączania kanałów na c+ godzinę i taki pasek żółto-zielony(?) czy wszyscy już ten czerwono-czarny prostokącik?
Odpowiedz cytując