Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Rabka
Offline
#
17699
15.08.2010, 17:08
parumbuła
napisał(a):
tak, cały czas mam taki komunikat ;/
no to rzeczywiscie sprawdz antene,bo jezeli jest cos od nich w przekazie to tak jak mówie...nie ma poprostu sygnału co za tym idzie obrazu
Powód: .....
Ostatnio edytowane przez marcinm : 15.08.2010 o godz. 17:09.
marcinm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinm
Znajdź inne posty napisane przez marcinm