Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17699
Stary 15.08.2010, 17:08
parumbuła napisał(a):Wyświetl post
tak, cały czas mam taki komunikat ;/
no to rzeczywiscie sprawdz antene,bo jezeli jest cos od nich w przekazie to tak jak mówie...nie ma poprostu sygnału co za tym idzie obrazu
Powód: .....
Ostatnio edytowane przez marcinm : 15.08.2010 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując