Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1617
Stary 15.08.2010, 17:07
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś nie próbował, to nie przekęcisz faktów. Od kiedy odszedł Kasperczak, Wisłę zaczęto lać w lidze, jak ona wcześniej lała innych.
, ile Ty masz lat? Sory za pytanie ale widzę że najprostsze złożenie kilku faktów do kupy jak widać przerasta Cię
Ty myślisz że to takie banalnie proste?
Na prawde myslenie nie boli , zastanów się dlaczego za pierwszym Kasperczakowym razem drużyna lała w lidze wszystkich a za drugim lali Wisłę.

Jak dojdziesz do tego to daj znać, choć niestety mr_kwolf za bardzo pomaga;p

krakfilm napisał(a):Wyświetl post
Gdyby tak sie stalo, to mielibysmy 10 Mistrzostw Polski z rzedu i już dawno CL.
to też jest genialne - gdyby nie to że zawsze taki poziom prezentujesz, to pomyślałbym że to świetna ironia