|
Dokladnie zgadzam sie z toba, dzis to choc pomarzyc moge o takim trenerze. I mysle, ze jak Wisla ma choc teoretyczna szanse pozyskania trenera takiej klasy powinnismy isc w ciemno obrac jego polityke a w nastepnym sezonie bedzie tego owoc.
Niema co sie oszukiwac nawet taki trener z takimi grajkami jak dzis nie zrobi nic.
Ale jak dostanie szanse jakas mozliwa dobra ilosc kasy to w zimowym i nastepnym letnim okienku moze sprowadzic dobrych grajkow. A wtedy moze cos osiagniemy choc awans do LM lub LE.
|