Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1595
Stary 15.08.2010, 15:41
O ile to będzie Jimenez to ja bym chciał żeby Jimenez trochę się zabrał za tych grajków z ME. Może z nich się da ze 2-3 perełki zrobić. Myślę tu przede wszystkim o Nalepie.

Ten trener jest jednym z najlepszych w Hiszpanii jeśli chodzi o szkolenie młodzieży i promowanie zawodników do wielkich klubów. Do Wisły byłby idealny.