|
Pisalem, ze wloski styl odpowiadal by mi ale jak juz mowimy o Manuel Jimenez to odrazu biore go w ciemno bez zadnego ale. To bylo by cos taki trener w Wisle, mysle ze w nastepnym sezonie przy odrobinie wiekszej ilosci kasy od cupiala zrobilby nowa jakosc, nowa Wisle cos na wzor krakowskiego stylu co juz odeszlo w zapomnienie. Taki krakowsko hiszpanski styl gry krotkie podania itd
|