Jeśli prawdą jest że Jimenez będzie trenerem to może być dobre posunięcie i kwestią dla mnie priorytetową jest jaki styl pracy on preferuje(chodzi mi o treningi) sevilla(-notabene wczoraj Sevilla pokonała Barce 3-1) to nie Wisła, bo każdy wiedział że Dan kazał im napier******ć po meczu, przed, w trakcie, ogólnie wszędzie
zobaczymy albo na meczu albo wytrzymajmy do jutra do konferencji