Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33587
Stary 15.08.2010, 14:41
Markus napisał(a):Wyświetl post
Lepiej od razu na Madagaskar, Alaskę i Nową Gwineę. A nuż jakiś Pigmej po drodze go...dobra, lepiej nie będę kończył Choć z drugiej strony darmowe wczasy na Bałkanach okraszone legendami o rekordach Guinessa w oglądaniu ilości meczy są tańsze dla klubu niż w tamtych rejonach...

Ale Zdzichu jakoś tak strasznie dużo nie pracuje, szczególnie w tygodniu. Często jak jestem na zakupach w sklepie Alti Plus na Gdańskiej to go widzę tak o 13 - 14. Widziałem go już ze 4 razy w tym miesiącu. Jakoś bym w te legendy o jego pracowitości nie wierzył za bardzo.
Odpowiedz cytując