|
Apeluję do władz Wisły Kraków (mam nadzieję, że ktoś z nich tu zagląda) !! Nie płaćcie ani grosza za ten "stadion", póki nie będzie zrobione wszystko tak jak ma być !!
Powiem Wam, że od kiedy żyję (młody już nie jestem), to nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją. To jest coś nie do opisania. Jak władze tak wielkiego miasta jakim jest Kraków mogą odwalać taką fuszerkę, a do tego wszystkiego oszukiwać i robić idiotów z kilkuset tysięcy mieszkańców. Bo tu nie chodzi o to czy jest się kibicem Wisły, Cracovii, Hutnika czy innego klubu. To jest inwestycja za przeszło 500 mln, które płacicie Wy, Krakowianie !! Powiem Wam szczerze, że ktoś tu musi dostawać w łapę i mam nadzieję, że sprawą tą zajmie się prokuratura.
|