ale czy to nie Eminem spalil Polska flage i powiedzial ze nigdy nie przyjedzie do tego kraju?

do teraz nie wiem czy to plotka.. taki off

a do tematu, ja nie wiem czy to otwarcie festynu czy stadionu pilkarskiego... chyba to drugie wiec zagrajmy mecz na otwarcie z jakas druzyna pilkarska, najlepiej z Borussia D.. ze wzgledu na Blaszcza, Barcelony, Intery, Reale i reszte gigantow juz mielismy.. takze wolalbym Borussie od Manchestera
co do prac tymczasowych to jesli dobrze rozumiem.. to jest cos robione na chwile, zeby to potem zburzyc i zaczac prace od nowa (odnosze sie do posta runnera), dla mnie calkowity bezsens i marnotractwo pieniedzy.. niech zrobia to raz a porzadnie i juz kij z tym meczem reprezentacji, zreszta zycie nauczylo ze jak oni cos robia na chwile to potem to tak zostaje na dlugie lata..