Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
farciarz
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
13791
15.08.2010, 11:31
Nie wiem czy słyszeliście ale wczoraj w RMF FM podali nieoficialnego niusa że na otwarcie stadionu ma zagrać Eminem, Paul Mccartney, i ktoś tam jeszcze (zapomniałem nazwiska).
Nie wiem czy to był żart czy coś w tym jest
farciarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do farciarz
Znajdź inne posty napisane przez farciarz