Wyświetl pojedynczy post
voy2s
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: N 40*01' E 20*12'

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13790
Stary 15.08.2010, 07:59
Te pieniążki, które mają wsadzić w zrobienie tego pseudoparkingu niech przeznaczą na poprawę dróg dojazdowych i ogólnie rozwiązanie problemu z dostępnością stadionu i możliwością szybkiego wyjazdu po zakończeniu meczu. To czy parking będzie miał 1,5cm warstwę byle jakiego asfaltu na którą pójdzie kilka baniek, czy będzie to dalej krzywa kostka, czy też będzie miał dziury zasypane żwirem to jest bez różnicy w obecnym stanie. Bez sensu wydawać kupę kasy na rozwiązanie tymczasowe,które praktycznie nic nie zmienia. Zwłaszcza, że tej kasy brakuje na wszystko inne.

A co do koncertów - super pomysł aby dla zarobienia paru złotych czy też wypromowania się przed wyborami ryzykować murawę stadionu. Chcą mieć otwarcie stadionu "z pompą" i przy komplecie? Odłożyć otwarcie stadionu do przyszłego roki i na 105 lecie zaprosić MU i stadion będzie wypełniony i trawka zadowolona bo piłeczka będzie się po niej toczyła.

PS. Tylko w przypadku organizacji takiego meczu uzmysłowić wszystkim pismakom, że po ustawionym spotkaniu jednak głupio pytać się trenera przyjezdnych czy w związku z tak fajnym wynikiem widziałby kilku naszych zawodników w swoim składzie
Odpowiedz cytując