kubawislak napisał(a):

|
Bo grają jednym napastnikiem, a tym jedynym jest Lucas Barrios, a że Lewandowski to niezły kopacz dlatego widzi dla niego miejsce na skrzydle.
|
Zgoda, ale jak zawodnik taki jak Lewandowski nie majacy za bardzo szybkosci ani skutecznego dryblingu ma sie wykazac na skrzydle? Skonczy sie na tym ze nic nie pokaze i siadzie na lawie; nie wiem czy nie lepiej dla niego by wchodzil na zmiane ale na swoja naturalna pozycje. Wtedy mialby sie szanse wykazac i powalczyc o 1. jedenastke. Zwykle to jemu dogrywali pilki, teraz to on ma dogrywac. To jest tak samo jakbysmy Kuzbe albo Frankowskiego dali na skrzydlo; wymienilem ta dwojke dlatego ze Zurawski bardziej by sie tam mogl sprawdzic bo mial i szybkosc i umial dobrze podac. Ale Kuzbe (z sezonu 2003-2004) widzielibyscie na skrzydle?
OT. Ciekawe jak pojdzie Borussi w meczach z Azerami.