Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33578
Stary 15.08.2010, 02:39
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Bo grają jednym napastnikiem, a tym jedynym jest Lucas Barrios, a że Lewandowski to niezły kopacz dlatego widzi dla niego miejsce na skrzydle.
Zgoda, ale jak zawodnik taki jak Lewandowski nie majacy za bardzo szybkosci ani skutecznego dryblingu ma sie wykazac na skrzydle? Skonczy sie na tym ze nic nie pokaze i siadzie na lawie; nie wiem czy nie lepiej dla niego by wchodzil na zmiane ale na swoja naturalna pozycje. Wtedy mialby sie szanse wykazac i powalczyc o 1. jedenastke. Zwykle to jemu dogrywali pilki, teraz to on ma dogrywac. To jest tak samo jakbysmy Kuzbe albo Frankowskiego dali na skrzydlo; wymienilem ta dwojke dlatego ze Zurawski bardziej by sie tam mogl sprawdzic bo mial i szybkosc i umial dobrze podac. Ale Kuzbe (z sezonu 2003-2004) widzielibyscie na skrzydle?

OT. Ciekawe jak pojdzie Borussi w meczach z Azerami.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując