Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1354
Stary 15.08.2010, 02:37
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Amica pojechala po bandzie w tych dwóch kolejkach. Tylko otwierać szampana z tego powodu. Dziwię się, czemu Legia tak słabo, bo jakoś nie wierzę, że Polonia będzie teraz lać wszystkich ile wlezie. Skorży coś się nie wiedzie, ale to nas powinno cieszyć
Lech/Amica zagrał to co musiał zagrać. Jednym transferem rozłożyli dwie formacje. Jak działa pomoc tego klubu pokazał w zeszłym sezonie mecz z nami w Poznaniu gdy Peszko, Kriwets i Stilić zupełnie nie istnieli. Dupę wtedy uratował im Lewandowski i jego wymuszony karny. Zaś co do ataku to od dawna było wiadomo że ostoja tej formacji odejdzie(a wcześniej odszedł zmiennik) i wszyscy, w tym również ja, spodziewali się że Rutkowski zainwestuje w odpowiedniego następcę. Dziś król jest nagi.

Co do Legii to minie co najmniej 5-8 kolejek zanim dowiemy się czegoś pewnego o tej drużynie. Wcale się nie zdziwię jak Cracovię rozbiją w stosunku 5-0, a ze Śląskiem dostaną solidny w*******. Na dziś można powiedzieć tyle co po sparingach tj: Cabral mało dynamiczny i słabo rozprowadza piłki, Vrodlijak niezły w destrukcji, przeciętny w ataku, Manu klasa sam w sobie, Kneżewić serbski odpowiednik Kosznika. Na ocenę reszty transferów przyjdzie czas. Na tą chwilę jako drużyna Legia straciła(dość powiedzieć że jednymi z lepszych na boisku byli Rybus, Borysiuk, Iwański), co nie znaczy że za 5 kolejek nie będzie to mocna ekipa.

Co zaś do Polonii/Groclinu to widać że Wojciechowski uczy się na błędach po pierwsze wróbelki warszawskie ćwierkają że Bakero na zwolnienie musiałby zapracować 5 porażkami pod rząd lub 10 w sezonie, po drugie zaś zaczął inwestować w niezłych i co ważniejsze sprawdzonych w naszych realiach grajków(Brzyski, tosik, Bruno, Gancarczyk, Sobiech czy Nowak) to może zagrać tak jak przed laty grało w Wiśle. Jeśli atmosfera się nie s*******i to Polonia/Groclin może zamieszać w lidze. Ale tak jak mówiłem wcześniej więcej będziemy wiedzieć po 5-6 kolejce.

Jeszcze odniosę się do Śląska to najlepszym transferem był pan Paluszek, oraz nawiązanie kontaktów(wysoko opłacanych zresztą) z agencjami menadżerskimi w Ameryce Południowej to będzie procentowało nawet jeśli nie w tym sezonie to za rok, dwa-trzy
Odpowiedz cytując