Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4153
Stary 14.08.2010, 23:04
Zaczynam właśnie 3 sezon Wisłą, przed sezonem wydałem .. 26 milionów euro ( sprzedanie np Diamande 6,25, Marcelo 6,5, Glik 6,5 - sami obrońcy )

1 sezon : wejście do LM .. wyjście z grupy przed CSKA i Dynamo Kijów, później Barcelona ( sic ! ) 1 mecz u siebie 0-0, ale w rewanżu już 3-0
2 sezon : wejście do LM w grupie 3 miejsce za Werderem i Arsenalem, przed Fenerbache, 1/16 UEFA z Socheux 6-4 w dwumeczu, później w trafiam na Chelsea .. przegrane 3-0 i 3-1

Niestety 2 sezon okupiłem przegraną w lidze w ostatniej kolejce z Legią .. straciłem gola w 78 min i to zaważyło
za dwa sezony chcę dojść do finału LM

gram bez żadnych dodatków etc ..

mój skład :

Odpowiedz cytując