Zaczynam właśnie 3 sezon Wisłą, przed sezonem wydałem .. 26 milionów euro

( sprzedanie np Diamande 6,25, Marcelo 6,5, Glik 6,5 - sami obrońcy

)
1 sezon : wejście do LM .. wyjście z grupy przed CSKA i Dynamo Kijów, później Barcelona ( sic ! ) 1 mecz u siebie 0-0, ale w rewanżu już 3-0
2 sezon : wejście do LM w grupie 3 miejsce za Werderem i Arsenalem, przed Fenerbache, 1/16 UEFA z Socheux 6-4 w dwumeczu, później w trafiam na Chelsea .. przegrane 3-0 i 3-1
Niestety 2 sezon okupiłem przegraną w lidze w ostatniej kolejce z Legią .. straciłem gola w 78 min i to zaważyło
za dwa sezony chcę dojść do finału LM
gram bez żadnych dodatków etc ..
mój skład :
