xanti1906 napisał(a):

Niekoniecznie dobrze mnie zrozumiałeś chodzi o to, że na nasze warunki Lewandowski był nie do wyciągnięcia z Amiki, a Niemcy za grosze (jak najbardziej nasza kieszeń) wyszukują gościa na podobnym poziomie.
|
I kupują tegoż Lewandowskiego za 4,5 mln ? No to jak dobrzy są czy naiwni?