Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33575
Stary 14.08.2010, 22:46
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie dobrze mnie zrozumiałeś chodzi o to, że na nasze warunki Lewandowski był nie do wyciągnięcia z Amiki, a Niemcy za grosze (jak najbardziej nasza kieszeń) wyszukują gościa na podobnym poziomie.
I kupują tegoż Lewandowskiego za 4,5 mln ? No to jak dobrzy są czy naiwni?
Odpowiedz cytując