Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
zapalony
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1566
14.08.2010, 22:06
nie nie, no po prostu tak czuje, poczatek nowego tygodnia, jeszcze te slowa Kulawika wczoraj ze mysli ze bedzie trenerem do niedzieli, dzis i wczoraj jakas wielka cisza na ten temat, wszystko to sprzyja temu co napisalem ;P
zapalony
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zapalony
Znajdź inne posty napisane przez zapalony