Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1340
Stary 14.08.2010, 21:19
Nie ma co debatować, widzieliśmy wczoraj co pokazała Polonia pokonując Legię. Widać, że chcą zajść jak najdalej i tego możemy im zazdrościć - determinacji, walki oraz ambicji.
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Odpowiedz cytując