Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
1340
14.08.2010, 21:19
Nie ma co debatować, widzieliśmy wczoraj co pokazała Polonia pokonując Legię. Widać, że chcą zajść jak najdalej i tego możemy im zazdrościć - determinacji, walki oraz ambicji.
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
junior1906tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do junior1906tsw
Znajdź inne posty napisane przez junior1906tsw