PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
W niedługim czasie Polonia i Jagiellonia powinny odskoczyć reszcie ligi, bo prezentują najciekawszy football w Polsce.
|
Zaraz padnę
Kameleon napisał(a):

Peszko:
Murawa nam nie pomaga bo czekamy aż jakiś Sting zagra koncert dla kilku ludzi a w Poznaniu jest pełno miejsc gdzie mogłby występować
|
Kolejny dowód na to że większość Polskich kopaczy to zwykłe buraki. Rozumiem rozgoryczanie złym stanem murawy, ale mówienie o koncercie "jakiegoś Stinga dla paru ludzi" jest śmieszne bo zapewne bilety na ten koncert rozeszły się szybciej niż na mecze Amiki z Peszkiem w roli głównej
