Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1338
Stary 14.08.2010, 21:16
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
W niedługim czasie Polonia i Jagiellonia powinny odskoczyć reszcie ligi, bo prezentują najciekawszy football w Polsce.
Zaraz padnę

Kameleon napisał(a):Wyświetl post
Peszko:
Murawa nam nie pomaga bo czekamy aż jakiś Sting zagra koncert dla kilku ludzi a w Poznaniu jest pełno miejsc gdzie mogłby występować
Kolejny dowód na to że większość Polskich kopaczy to zwykłe buraki. Rozumiem rozgoryczanie złym stanem murawy, ale mówienie o koncercie "jakiegoś Stinga dla paru ludzi" jest śmieszne bo zapewne bilety na ten koncert rozeszły się szybciej niż na mecze Amiki z Peszkiem w roli głównej
Odpowiedz cytując