Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1337
Stary 14.08.2010, 21:11
Ogólnie liga zrobiła się ciekawsza jak mawiał klasyk ))) Generalnie doły drgnęły w górę, góra pierd.... w dół i mamy efekt. Z ocenami szans na mistrza to ja bym się jednak wstrzymał jeszcze trochę. Na przykładzie wczorajszego meczu w Warszawie - moim zdaniem ani Polonia taka mocna ani Legia taka słaba. Na ta chwilę jest różnica ale na dłuższą metę nie sądzę żeby tak to miało wyglądać. Nie zdziwię się jak Legia u siebie zrewanżuje się Polonii - może nawet z nawiązką. Lech wrócił na swoje miejsce - cóż, sędziowie jak na razie nie litują się nad biednymi steranymi gwiazdami i widać efekt. Na dzień dzisiejszy Wielkopolskę lepiej reprezentuje Polonia. W sumie Jaga nieźle wygląda. Z transferów to wygląda na to, że Cracovia najlepiej trafiła z tym swoim Nidfksdhkfhkdjfkdk. Kibice Polonii podniecają się Smolarkiem ale jakoś dziwnie podejrzewam, że strzeli jeszcze ze dwie bramki i położy lagę na wszystko - ten pan tak ma. Franek - czy ktoś go lubi czy nie - klasa sama w sobie.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 14.08.2010 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując