PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Nie piszę o pojedynczych stratach punktów, tylko o grze danych zespołów. W niedługim czasie Polonia i Jagiellonia powinny odskoczyć reszcie ligi, bo prezentują najciekawszy football w Polsce.
edyta. Rabi86, pokazałem, że nasze zwycięstwo w Zabrzu nie było spowodowane tylko słabością Górnika. W Zabrzu sporo drużyn straci punkty.
|
Jaga już od paru lat prezentuje najciekawszy futbol

Tylko co z tego? Liga się dopiero zaczyna, poczekaj z napinką przynajmniej do 5 kolejki.