Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33563
Stary 14.08.2010, 20:49
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Znaczy dla Ciebie liczyła się tylko Liga Europy w sezonie 2010/2011? Nic poza tym nie miało dla Ciebie żadnego znaczenia? Możemy awansować w przyszłym sezonie do LM dzięki kasie z transferów (ok, ciężkie do wyobrażenia ale nie niemożliwe) ale to nieważne bo odpadliśmy z Azerami?

Śmieszne jest to że ludzie którzy gadają że trzeba zainwestować w młodzież, w ośrodki treneingowe, w skautów jednocześnie płaczą że sprzedaliśmy Marcelo i Głowackiego. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Przyszły nowe władze i powiedziały co jest najważniejsze. Akademia Piłkarska i Ośrodek Treningowy. To pokazuje że nie najważniejsze jest to co teraz tylko to co będzie za rok, dwa, za 5 lat. Dajmy im czas i dopiero będziemy rozliczać.
W identyczny sposob mysli dzial finansowy Wisly. Tutaj macie odpowiedz na to gdzie czesto podziewaja sie pieniadze z transferow.
Odpowiedz cytując