Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1556
Stary 14.08.2010, 20:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę, ze po tylu latach wciąż go trzyma - to musi być jakiś osobisty uraz.

Przynajmniej już zmądrzał i nie udowadnia wszystkim, że Petrescu to słaby trener.
Nie zmyślaj. Pisałem, że wykonał fatalną pracę w Wiśle i, że jest najwyżej przeciętniakiem w skali Europy.