wolfy napisał(a):

Biorąc pod uwagę, ze po tylu latach wciąż go trzyma - to musi być jakiś osobisty uraz.
Przynajmniej już zmądrzał i nie udowadnia wszystkim, że Petrescu to słaby trener.
|
Nie zmyślaj. Pisałem, że wykonał fatalną pracę w Wiśle i, że jest najwyżej przeciętniakiem w skali Europy.