|
Nie piszę o pojedynczych stratach punktów, tylko o grze danych zespołów. W niedługim czasie Polonia i Jagiellonia powinny odskoczyć reszcie ligi, bo prezentują najciekawszy football w Polsce.
edyta. Rabi86, pokazałem, że nasze zwycięstwo w Zabrzu nie było spowodowane tylko słabością Górnika. W Zabrzu sporo drużyn straci punkty.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
|