Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 14.08.2010, 20:39
Nie piszę o pojedynczych stratach punktów, tylko o grze danych zespołów. W niedługim czasie Polonia i Jagiellonia powinny odskoczyć reszcie ligi, bo prezentują najciekawszy football w Polsce.

edyta. Rabi86, pokazałem, że nasze zwycięstwo w Zabrzu nie było spowodowane tylko słabością Górnika. W Zabrzu sporo drużyn straci punkty.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując