Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1329
Stary 14.08.2010, 20:34
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Górnik Zabrze słaby? No to Górnik dzisiaj pyknął Zagłębie na wyjeździe. W polskiej Ekstraklasie z każdym można stracić punkty. Na tę chwilę tylko Polonia i Jagiellonia są poza zasięgiem reszty.
W innych ligach za to nie mozna z kazdym stracic punktow, tylko w polskiej ekstraklasie. TO JEDYNA LIGA W KTOREJ SA NIESPODZIANKI. Mów mi więcej. Jaga rzeczywiscie jest poza zasiegiem, mecz ze Slaskiem to potwierdzil.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując