PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Górnik Zabrze słaby? No to Górnik dzisiaj pyknął Zagłębie na wyjeździe. W polskiej Ekstraklasie z każdym można stracić punkty. Na tę chwilę tylko Polonia i Jagiellonia są poza zasięgiem reszty.
|
W innych ligach za to nie mozna z kazdym stracic punktow, tylko w polskiej ekstraklasie. TO JEDYNA LIGA W KTOREJ SA NIESPODZIANKI. Mów mi więcej. Jaga rzeczywiscie jest poza zasiegiem, mecz ze Slaskiem to potwierdzil.