Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
33561
14.08.2010, 20:30
Żegnamy Tomka Jirsaka.
Wg mnie szkoda. Zwłaszcza że zaczął wreszcie grać lepiej.
Czy to dobra polityka? Wg mnie nie.
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza