mr_kwolf napisał(a):

Znaczy dla Ciebie liczyła się tylko Liga Europy w sezonie 2010/2011? Nic poza tym nie miało dla Ciebie żadnego znaczenia? Możemy awansować w przyszłym sezonie do LM dzięki kasie z transferów (ok, ciężkie do wyobrażenia ale nie niemożliwe) ale to nieważne bo odpadliśmy z Azerami?
Śmieszne jest to że ludzie którzy gadają że trzeba zainwestować w młodzież, w ośrodki treneingowe, w skautów jednocześnie płaczą że sprzedaliśmy Marcelo i Głowackiego. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Przyszły nowe władze i powiedziały co jest najważniejsze. Akademia Piłkarska i Ośrodek Treningowy. To pokazuje że nie najważniejsze jest to co teraz tylko to co będzie za rok, dwa, za 5 lat. Dajmy im czas i dopiero będziemy rozliczać.
|
wlasnie. a jeszcze widzialem ludzie placza w komentarzach pod newsem o 18stce meczowej bo sie Jirsak i Guła nie zmieslili a Rado jest - a chca mlodzi zeby grali. wedlug mnie bardzo dobra i odwazna decyzja Kuli, daje chłopakom z ME bodziec do pracy, 'skoro Rado mogl zagrac w 1skladzie to czemu oni nie?'
gadanie ze 'wielki Gula' sie nie zalapal czy wieczny talent Jirsak i 'nieopierzony' Rado tak - i bardzo dobrze, nazwiska nie graja u Kuli tylko pilkarze, to cieszy. na treningu trzeba zapier... widocznie Rado to robi skoro wygryzl w/w dwojke [nieobecnosc Guly mozna uspawiedliwic niedawna kontuzja, no ale zeby nie zlapal sie do 18stki, cos w tym jest

]
moze i Rado nie ma jakis powalajacych statystyk w ME ale Mały tez nie mial

poza tym przypominam ze inaczej bedzie gral np Rado posrod ziomkow z ME a pierwsza druzyna.
Moze mi ktos przyblizyc gre Rado z ME i postawe na treningach ?
Licze jutro na Riosa
