Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1326
Stary 14.08.2010, 20:15
A moim zdaniem te 2 porazki Amici to nie dramat. Poziom ligi jest taki wyrownany ze teraz taka Amica, Wisla, Legia, Polonia z kim moga wygrac dwumecz w lidze? Z Gornikiem Zabrze, Polonia Bytom? Z reszta zespolow ta niby polska czolowka bedzie gubic punkty regularnie. Wlasnie teraz te pkt zgubil Lech ae jak zlapia forme to wygraja kilka meczow z rzedu a w tym czasie punkty beda gubic inni... Wniosek jest taki ze wszystkie kluby beda gubily punkty z obojetnie jakim zespolem z ligi a koncowa tabela ekstraklasy pewnie znowu bedzie znana dopiero kolejke przed koncem ekstraklasy albo i w ostatniej kolejce. Trzeba sie skupic na sobie i ie odjebywac takich numerow jak wtamtym sezonie gdzie patrzylismy sie na reszte, modlilismy sie zeby tamci gubili pkt a jak przychodizlo co do czego to sami dostawalismy od Arki, Korony, Cracovii itd Po prostu jest 30 meczow w lidze i kazdy mecz to walka o zycie. Za darmo nikt punktow nie da, nie jestesmy Szkocja gdzie sa 2 ekipy ktore bija reszte i w meczach miedzy soba rozstrzygaja losy Mistrza.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując