yoda79 napisał(a):

|
Szczerze-pieprzyć ich i ich probemy. Niech Wisła gra jak należy to Amicą na pewno martwić się nie będziemy.
|
Racja- doświadczenia poprzedniego sezonu nauczyły mnie przedwcześnie nie cieszyć się z potknięć rywali. Jak napisał
Sensej- często to my jesteśmy swoim największym przeciwnikiem.