Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1325
Stary 14.08.2010, 20:08
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Szczerze-pieprzyć ich i ich probemy. Niech Wisła gra jak należy to Amicą na pewno martwić się nie będziemy.
Racja- doświadczenia poprzedniego sezonu nauczyły mnie przedwcześnie nie cieszyć się z potknięć rywali. Jak napisał Sensej- często to my jesteśmy swoim największym przeciwnikiem.
Odpowiedz cytując