Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 14.08.2010, 20:03
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Śmiejecie sie z Lecha, tak jak śmialiście sie po meczu ze Spartą a dzień przed naszą wtopą z Azerami wiec troche dystansu. Obecnie nie prezentujemy wiele lepszego/gorszego futbolu niż wielkopolanie (niepotrzebne skreślić)
Szczerze-pieprzyć ich i ich probemy. Niech Wisła gra jak należy to Amicą na pewno martwić się nie będziemy.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując