tommiyacht napisał(a):

|
Śmiejecie sie z Lecha, tak jak śmialiście sie po meczu ze Spartą a dzień przed naszą wtopą z Azerami wiec troche dystansu. Obecnie nie prezentujemy wiele lepszego/gorszego futbolu niż wielkopolanie (niepotrzebne skreślić)
|
Szczerze-pieprzyć ich i ich probemy. Niech Wisła gra jak należy to Amicą na pewno martwić się nie będziemy.