Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1322
Stary 14.08.2010, 19:57
Śmiejecie sie z Lecha, tak jak śmialiście sie po meczu ze Spartą a dzień przed naszą wtopą z Azerami wiec troche dystansu. Obecnie nie prezentujemy wiele lepszego/gorszego futbolu niż wielkopolanie (niepotrzebne skreślić)
Odpowiedz cytując