Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1320
Stary 14.08.2010, 19:48
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Murawa tu jest najmniejszym dramatem. Lech w takiej dyspozycji i tak nie potrzebuje lepszek bo nie
maja pomyslu na gre wiec nie potrafiliby zrobic z niej uzytku.
Dramat to jest, ze Lech w czwartek ma bronic honoru polskiej pilki w Europie, a szykuje sie wpi**dol
jakiego polska druzyna jeszcze nie zaliczyla w tym sezonie.
Straszne co? Umawiamy się na melanż żeby jakoś to przeżyć?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując