dynek.pl napisał(a):

Murawa tu jest najmniejszym dramatem. Lech w takiej dyspozycji i tak nie potrzebuje lepszek bo nie
maja pomyslu na gre wiec nie potrafiliby zrobic z niej uzytku.
Dramat to jest, ze Lech w czwartek ma bronic honoru polskiej pilki w Europie, a szykuje sie wpi**dol
jakiego polska druzyna jeszcze nie zaliczyla w tym sezonie.
|
Straszne co? Umawiamy się na melanż żeby jakoś to przeżyć?