Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1319
Stary 14.08.2010, 19:45
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Teraz skupmy się na sobie, bo chyba tylko my jesteśmy swoim najgroźniejszym przeciwnikiem.
100% prawdy. Coś czuję, że Lech długo będzie się szukał, Legia długo się zgrywała, a reszta grała w kratkę, nawet Polonia, bo w pewnym momencie pęknie.
Ta mądrość w tym sezonie nabierze dla nas szczególnego znaczenia. Byśmy potrafili wygrywać sami z sobą to w lidze ogramy każdego.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując