Sensej napisał(a):

|
Teraz skupmy się na sobie, bo chyba tylko my jesteśmy swoim najgroźniejszym przeciwnikiem.
|
100% prawdy. Coś czuję, że Lech długo będzie się szukał, Legia długo się zgrywała, a reszta grała w kratkę, nawet Polonia, bo w pewnym momencie pęknie.
Ta mądrość w tym sezonie nabierze dla nas szczególnego znaczenia. Byśmy potrafili wygrywać sami z sobą to w lidze ogramy każdego.