Ma dopiero 19 lat, a już osiągnął poziom Guły, a według potencjału może być dużo lepszy. Klauzule mam bodaj na 3 mln euro, a on wart jest coś ok. 2,5 mln. Zobaczymy jak się uda, w każdym razie debiut z Lechem miał udany
Co do taktyki to gram 4-1-2-1-2 Diamentem, ale potem wrzucę dokładny screen, bo teraz nie mam fma włączonego.
EDIT:
http://i38.tinypic.com/n3urt1.jpg moja taktyka + skład z ostatniego meczu z Lechem