Wyświetl pojedynczy post
DarekK_11
Senior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4149
Stary 14.08.2010, 16:54
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Postanowiłem wczoraj zacząć karierę Wisłą. Nieco zrąbałem i zamiast 30.06.2009r. zacząłem dopiero 7.07, wiec zagrałem jedynie 2 mecze kontrolne przed eliminacjami LM. Jak na razie moje wyniki po 2 miesiącach prezentują się następująco:
http://i33.tinypic.com/5btt77.jpg
Najlepsze spotkanie: Mecz przeciwko ormiańskiemu Piunikowi:
http://i35.tinypic.com/25fmtkk.jpg
Najlepszy zawodnik jak do tej pory w kadrze zespołu: Paweł Brożek:
http://i36.tinypic.com/alth7n.jpg
Transfery:
http://i37.tinypic.com/1775sj.jpg
Jeśli chodzi o fazę grupową LM to myślałem, że może ufarcę jakiś awans do 1/8 finału, ale jak zobaczyłem swoją grupę to nawet awans do 1/32 LE będzie sukcesem, bowiem w mojej grupie znalazły się: Barcelona, Juventus i Celtic
Pokaż jeszcze screen'a taktyki
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując