Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33542
Stary 14.08.2010, 16:49
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
To ma sens, jesli 50%(przynajmniej) z uzyskanych transferow idzie na nowych zawodnikow(mowie tylko o pozycjach na ktorych dokonaly sie oslabienia). Bo z obecna polityka, po sprzedazy Pawla Brozka i Diaza(i zakupie kolejnych slabych pilkarzy), nie pozostanie w zespolu juz nikt wartosciowy...z kim o sukces w pucharach(dla nas to abstrakcja), ale przede wszystkim kim zdobywac MP ? I na kim zarobimy kolejne $? Zamknieta uliczka, jesli tych pieniedzy sie nie reinwestuje.
a dlaczego 50% a nie 30,albo 80? nim ktos powie ile należy przeznaczyć na zakupy,po sprzedaniu zawodników to proponuję aby najpierw policzyć ile idzie na kontrakty,ile na trenerów,panów od koszenia trawy,ZUS,podatki,ile pochloną obozy przygotowawcze i Bóg jeden wie co jeszcze.nastepnie trzeba policzyć wpływy z biletów,telewizji sponsorów itd.wtedy dopiero okaże się czy i ile zostaje po sprzedaniu zawodnikow.
ja tych liczb nie znam,więc nie piszę ile nalezy przeznaczyć.dziwi mnie tylko,że innym przychodzi to tak łatwo.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując