Ja nie chce zeby Cupial odkrecal kurek z kasa(bo ten jest zakrecony od 2004r.), ale zeby dal sobie spokoj z kladzeniem raczek na zyskach wypracowanych przez Wisle Krakow("wtajemniczeni" wiedza jaka kwote splacilismy juz w ostatnich latach)... Inna prosba do pana Cupiala, to taka, zeby nie zatrudnial w klubie swoich skompromitowanych kolegow, a profesjonalistow. Nie mam chyba zbyt duzych wymagan

.