AYALA napisał(a):

|
klub musi zachowac płynnośc finansowa.Pieniądze są potrzebne na utrzymanie klubu.Zespól zarabia na siebie albo grając w lidze mistrzów albo niestety sprzedając najlepszych piłkarzy (Głowa,Marcelo)
|
To ma sens, jesli 50%(przynajmniej) z uzyskanych transferow idzie na nowych zawodnikow(mowie tylko o pozycjach na ktorych dokonaly sie oslabienia). Bo z obecna polityka, po sprzedazy Pawla Brozka i Diaza(i zakupie kolejnych slabych pilkarzy), nie pozostanie w zespolu juz nikt wartosciowy...z kim o sukces w pucharach(dla nas to abstrakcja), ale przede wszystkim kim zdobywac MP

? I na kim zarobimy kolejne $? Zamknieta uliczka, jesli tych pieniedzy sie nie reinwestuje.