Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33536
Stary 14.08.2010, 16:34
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
No to po co w ogole akceptowalismy oferte Turkow? Trzeba bylo ja odrzucic i nei byloby tematu.

Jak zwykle połasiliśmy się na kase, nie myslac co bedzie dalej.
klub musi zachowac płynnośc finansowa.Pieniądze są potrzebne na utrzymanie drużyny.Zespól zarabia na siebie albo grając w lidze mistrzów albo niestety sprzedając najlepszych piłkarzy (Głowa,Marcelo)
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.08.2010 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując