Przepraszam bardzo ale chyba żartujecie sobie.Głowa nie chciał odchodzić, dopiero jak rzucił Turkom sumę na odczep się i oni to przyjęli to mu się odwidziało i to nie dziwi.
Tyle że najpierw Turki musiały dostać zielone światło na transfer.Gdyby Wisła od początku była na nie, a wiedząc że odejście Marcelo jest coraz bliższe - to był ich psi obowiązek - to żadnego transferu by nie było.
Tyle że to Wiśle zaświeciły bardziej oczka jak się okazało że mogą ponad melon euro zarobić i reszta, czyli co będzie z drużyną, zeszły na dalszy plan.
Zresztą poszedł telefon do Zdzicha...Zdzichu słuchaj , jest zajebista oferta na Głowackiego, masz kogoś...Boguś mordo Ty moja, pewnie że mam - kilka meczów i nie będzie różnicy -Bunoza się zwie - sprzedawaj śmiało.
koyoot napisał(a):

|
A jak w maju sie spotkamy na rynku w Krakowie switujac mistrzostwo Polski, to bedziesz Basalaja w dupe calowal? .
|
A jak się nie spotkamy to Ty co zrobisz?Wyjesz mu?