Filippo123321 napisał(a):

Info od zbymaka czy Maciosa?
Trzeba bylo go zostawic za wszelka cene, skoro wiedziano, ze odejdzie Marcelo. Myslicie, ze by sie buntowal grajac w Wisle? ;>
|
Ale z niewolnika nie ma pracownika .
Gosc ma 31 lat i chce dorobic sobie zeby miec na lata pozniejsze dla siebie i rodziny ,to przeciez normalne.