Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33526
Stary 14.08.2010, 15:59
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Info od zbymaka czy Maciosa?

Trzeba bylo go zostawic za wszelka cene, skoro wiedziano, ze odejdzie Marcelo. Myslicie, ze by sie buntowal grajac w Wisle? ;>
Ale z niewolnika nie ma pracownika .
Gosc ma 31 lat i chce dorobic sobie zeby miec na lata pozniejsze dla siebie i rodziny ,to przeciez normalne.
Odpowiedz cytując